Fatih ORDU (SAMSUN) 
Uzman Psikolojik Danışman/Psikoterapist

fatih

 

Samsun / Türkiye

 

Uzman Psikolojik Danışman, Çift ve Aile Terapisti, Psikoterapist; Lisans eğitimini Uludağ Üniversitesinde (2001), Yüksek Lisans eğitimini Marmara Üniversitesinde  (2004) yapmıştır. Sistemik Çift ve Aile Terapisi/Psikoterapi eğitimini Almanya/IF Weinheim Enstitüsünden almıştır. Samsun'da Çift ve Aile Terapisi/Psikoterapi faaliyetleri yürütmektedir.

 İnternet: www.fatihordu.com

 E-posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Telefon: 0532 765 38 87

 

Turan AKBAŞ (ADANA)
Prof.Dr. Psikolog/Psikoterapist

turanhoca

 

Adana / Türkiye

Lisans,  yüksek lisans ve doktora eğitimlerini Viyana Üniversitesi Psikoloji ve Pedogoji alanlarında tamamlayan Prof. Dr. Turan AKBAŞ Çukurova Üniversitesi Eğitim Fakültesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümü Öğretim Üyesi olarak çalışmaktadır. Almanya Weinheim Aile Terapileri Enstitüsünden Aile Terapistliği ve Süpervizörlüğü eğitimi almıştır. Türkiye Sistemik Psikoterapi Enstitüsü başkanıdır, Avrupa Aile Terapistleri Derneği (EFTA) Uluslararası Aile Terapistleri Derneği  (IFTA) ve Almanya Sistemik Topluluk (Sistemiche Gesellschaft) üyesidir.

İnternet: www.sistemikpsikoterapi.org.tr
E-posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

 

Bahadır BOZOĞLAN (ISPARTA)Yrd.Doç.Dr. Psikolojik Danışman/Psikoterapist

bahadır 2

 

Isparta / Türkiye

 

Yrd. Doç. Dr. Psikolojik Danışman, Süleyman Demirel Üniversitesi Öğretim Üyesidir. Sistemik Çift ve Aile Terapisi/Psikoterapi eğitimini Almanya/ IF Weinheim Enstitüsünden almıştır.  Süleyman Demirel Üniversitesi'nde öğretim üyeliği, psikolojik danışmanlık ve psikoterapi faaliyetleri yürütmektedir.

 E-posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

Serkan MUTLUOĞLU

(GİRNE/KIBRIS)      

Dr. Psikolojik Danışman/Psikoterapist

serkan

Girne/K.K.T.C

 

Dr. Psikolojik Danışman, Çift ve Aile Terapisti, Psikoterapist; Öğretmen Akademisinde lisans, Yakın Doğu Üniversitesinde yüksek lisans ve doktora eğitimlerini yapmıştır.  Çift ve Aile Terapisi/Psikoterapi  eğitimini Almanya/IF Weinheim Enstitüsünden almıştır. Girnede Çift ve Aile Terapisi/Psikoterapi faaliyetleri yürütmektedir.

E Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

 

Erkan IŞIK (KONYA)      

Doc. Dr. Psikolojik Danışman/Psikoterapist

Foto1

 Konya / Türkiye

Çukurova Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik alanında doktoraya başladığı 2006 yılından bu yana Sistemik Psikoterapi temelli uygulamalar ve araştırmalar yapmakta, eğitimler vermekte ve lisansüstü tezler yönetmektedir. Çift ve Aile Terapisi/Psikoterapi eğitimini Almanya/IF Weinheim Enstitüsünden alan Işık, aynı enstitünün Süpervizörlük Eğitimine devam etmekte ve 2013’ten bu yana her yıl yaklaşık 90 öğrenciye sistemik temelli bireysel ve grup süpervizyonu vermektedir. Çift ve aile terapileri faaliyetlerini Konya’da sürdüren Işık, şu anda Mevlana Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik Bölümünde öğretim üyesi olarak çalışmaktadır. Türk PDR Derneği, Amerikan Psikologlar Derneği ve Sistemik Psikoterapi Enstitüsü üyesidir.

E-posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir., Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Adres: Sistemik Psikoterapi Enstitüsü Konya Temsilciliği

Abdülaziz Mh. Misak-ı Milli Sk. Müze Apt. Kat:1

5/6 Meram/KONYA

Enstitü Tel: 0(332) 351 85 57

Enstitü Cep: 0(531) 332 85 57

 

Serkan Yıldırım (ESKİŞEHİR)      

Psikolojik Danışman/Psikoterapist

serkanyildirim

 Eskişehir / Türkiye

 2007 yılında Atatürk Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü’nden lisans derecesini almıştır. 2011 yılında Davranış Bilimleri Enstitüsünden EMDR Terapisi (Göz hareketleriyle duyarsızlaştırma ve yeniden işleme) Eğitimini Uzm. Psk. Emre Konuk ve Ehud (Udi) Oren’den almıştır. Yine aynı yıl Prof.Dr. Ümran Korkmazlar’dan Çocuk ve Ergenlerde EMDR Eğitimini tamamlamıştır. Davranış Bilimleri Enstitüsünde EMDR ve KRONİK MİGREN eğitimini Uzm. Psk. Emre Konuk’tan almıştır. 2011 şubat ayında Weinheim Aile ve Evlilik Terapisi Enstitüsü’nden (Almanya) çift ve aile terapisi (psikoterapi) eğitimini almıştır.

E posta:

Telefon: 0507 203 85 75